Grafik zajęć

LEGENDA

Kolor niebieski - zajęcia na poziomie początkującym

Kolor zielony - zajęcia otwarte dla wszystkich

Kolor pomarańczowy - zajęcia na poziomie średnim

Kolor czerwony - zajęcia na poziomie zaawansowanym

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 27.06.2022 do 03.07.2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00          
50 min

Stretching/ Zdrowy Kręgosłup

Dawid

2

 
10:00          
50 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Dawid

1

 
50 min

Akrobatyka 7-12 poziom open

Kamila

3

11:00          
50 min

Akrobatyka 7-12 poziom open

Kamila

3

 
16:00  
50 min

Akrobatyka dla Smyka 5-7 lat

Kamila

3

 
50 min

Dance Junior 4-6 lat

Basia

4

50 min

Trampolinki 6-12 lat

Agata

3

   
16:10        
40 min

Mix taneczny 3-4 lata

Basia

4

ZASTĘPSTWO

   
16:55    
50 min

STEP dance

Anna T

2

       
17:00
50 min

Brzuch/Uda/Pośladki p. open

Agata

1

50 min

Akrobatyka 8-11 lat p.początkujący

Dyzio

3

50 min

Brzuch/Uda/Pośladki p. open

Agata

1

50 min

Fitness Light

Anita

2

50 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Jarek

1

   
50 min

Gimnastyka Artystyczna Formacja

Kamila

3

 
50 min

Gimnastyka Artystyczna 7-13 lat p.zaaw

Kamila

3

50 min

Akrobatyka dla Smyka 5-7 lat

Kamila

3

50 min

FIT BODY

Agata

2

 
50 min

Dance Junior 4-6 lat

Basia

4

50 min

Hip Hop 6-10 lat

Zastępstwo

4

ZASTĘPSTWO

50 min

Akrobatyka 8-11 lat p.początkujący

Dyzio

3

17:10
40 min

Mix taneczny 3-4 lata

Iga

4

           
17:55
50 min

STEP dance

Ewa N

2

           
18:00
50 min

Trening obwodowy/ HIIT

Kamila

1

50 min

Fitness Light

Anita

1

50 min

Kettlebells

Anna T

1

50 min

Sexy Pupa

Agata

1

50 min

Trening obwodowy

Jarek

1

   
 
50 min

Sexy Moves

Arleta

2

50 min

Dance Kids 7-11 lat

Iga

2

50 min

Salsa Solo g.choreograficzna

Arleta

2

50 min

Akrobatyka 8-11 lat p.zaawans.

Dyzio

3

50 min

Akrobatyka 8-11 lat p.zaawans.

Dyzio

3

50 min

Trampolinki 6-12 lat

Agata

3

50 min

Akrobatyka 7-12 lat p.zaawans

Kamila

3

 
   
50 min

Cheerleaderki 6-10 lat poziom początkujący

Zastępstwo

4

ZASTĘPSTWO

19:00
50 min

Trening obwodowy

Jarek

1

50 min

Samba Disco

Arleta i Przemek

2

50 min

Fit Summer

Agata

1

50 min

Trening obwodowy

Jarek

1

     
50 min

Smukła Sylwetka

Ewa N

3

50 min

High Heels

Ewa D

3

50 min

Zumba ®

Carlos

2

50 min

Taniec Weselny

Arleta i Przemek

2

   
50 min

Hip-Hop 8-12 lat

Iga

4

 
20:00
50 min

Boks

Sebastian

1

50 min

Trening obwodowy

Agata

1

50 min

Boks

Sebastian

1

50 min

Trening obwodowy

Jarek

1

     
50 min

Stretching/ Zdrowy Kręgosłup

Ewa N

2

50 min

Dance Fusion

Michał

2

50 min

Stretching/ Zdrowy Kręgosłup

Dawid

2

50 min

Taniec Użytkowy P1

Przemek

2

 
50 min

Salsa w Parach P2

Arleta i Przemek

3

 
50 min

Zumba ®

Radek

3

← →