Kalendarz zajęć

Bez ważnego karnetu możesz dokonać dwie rezerwacje tygodniowo.

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 13 do 19-07-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:50          
60 min

Zdrowy kręgosłup

Zastępstwo

2

ZASTĘPSTWO

 
09:00        
60 min

JUMP 4 FIT

Magda K.

3

   
10:00          
60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.początkujący

Kamila

3

 
60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Agnieszka

1

ZASTĘPSTWO

10:15        
60 min

Strefa PUMP

Magda K.

3

   
15:50
60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Agnieszka

2

ZASTĘPSTWO

60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.początkujący

Dyzio

3

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Kamil

2

ZASTĘPSTWO

60 min

Gimnastyka Artystyczna 7-12 lat

Kamila

3

     
60 min

Trampolinki 6-12 lat

Natasza

3

     
17:00
60 min

Fitness STARTER

Kamil

3

ZASTĘPSTWO

60 min

Body Shape

Agnieszka

1

60 min

Salsa Solo P1

Kamil

4

60 min

Stretching

Dawid

2

60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.początkujący

Dyzio

3

   
60 min

Mental Body

Dawid

2

 
60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Ewa N

2

60 min

Turbo Spalanie

Agnieszka

1

60 min

Fitness STARTER

Zastępstwo

2

ZASTĘPSTWO

60 min

TBC

Agnieszka

1

     
18:15
60 min

Formacja Senorita (gr.zamknięta)

Magda

4

60 min

Piloxing ® SSP

Kamil

3

60 min

ABS/ Push UP

Kamil

1

60 min

Antycellulit

Agnieszka

1

60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.zaawans.

Dyzio

3

   
 
60 min

Sexy Moves p.open

Ewa

4

60 min

Fit Ball

Ewa N

3

60 min

Salsa Solo P3

Kamil

2

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Kasia L

1

ZASTĘPSTWO

60 min

Zumba ®

Michał

2

 
60 min

Zumba ® KIDS

Marika

4

60 min

Piloxing ® KO

Kamil

2

19:30
60 min

STEP

Kasia L

3

60 min

ABS/ Tabata

Kamil

2

60 min

Bachata Ladies p.średni

Magda

2

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

60 min

Trening obwodowy

Kasia L

1

ZASTĘPSTWO

   
60 min

Trening obwodowy

Zastępstwo

1

ZASTĘPSTWO

60 min

High Heels

Ewa D

4

60 min

Zumba ®

Angela

3

60 min

Latino Coctail

Przemek

4

 
 
60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

 
60 min

Salsation ®

Martyna

1

60 min

Trening obwodowy/ HIIT

Kasia L

1

60 min

Zumba ®

Kamil

2

20:45
60 min

Stretching/ Zdrowy Kręgosłup

Ewa N

2

 
60 min

Bachata w Parach P2

Magda & Marcin

2

60 min

Formacja Senorita (gr.zamknięta)

Magda

3

     
   
60 min

Taniec Towarzyski & Użytkowy P1

Przemek

2

60 min

Trening obwodowy

Zastępstwo

1

ZASTĘPSTWO

← →