Kalendarz zajęć

Bez ważnego karnetu możesz dokonać dwie rezerwacje tygodniowo.

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 18 do 24-09-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00          
60 min

Zdrowy kręgosłup

Michał

Sala 2 piętro

 
10:00
60 min

Turbo Spalanie

Agata

Sala 1 piętro

 
60 min

ABS/ Push UP

Agata

Sala 1 piętro

   
60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Dawid

Sala 2 piętro

 
   
60 min

Hip hop 7-12 lat

Paula

Sala parter

60 min

Kettlebell p.początkujący

Michał

Sala 1 piętro

15:30          
120 min

Warsztaty Bachata

Inez

Sala 2 piętro

 
15:50      
60 min

Aktywni 60+

Maria

Sala 2 piętro

     
16:00
60 min

ABS/ Płaski brzuch

Agnieszka

Sala 2 piętro

60 min

Disco Dance 6-10 lat

Angela

Sala 1 piętro

60 min

JUMP 4 FIT

Agata

Sala parter

60 min

Akrobatyka 5-7 lat

Asia

Sala parter

60 min

Fitness KIDS 7-12 lat

Agnieszka

Sala 1 piętro

   
60 min

Trampolinki 6-12 lat

Marta

Sala parter

   
60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Emilka

Sala 1 piętro

 
17:00
60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Agnieszka

Sala 2 piętro

60 min

Body Shape

Agnieszka

Sala 2 piętro

60 min

Smukłe Uda

Agnieszka

Sala 2 piętro

ZASTĘPSTWO

60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.pocz

Asia

Sala parter

60 min

Smukłe Uda

Agnieszka

Sala 1 piętro

   
60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

Sala parter

60 min

Hip hop 7-12 lat

Roksana

Sala parter

60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

Sala parter

60 min

Zdrowy kręgosłup

Michał

Sala 2 piętro

60 min

Stretching

Dawid

Sala parter

60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

Sala 1 piętro

60 min

Salsa Solo P1

Ewa

Sala 1 piętro

   
60 min

TWERK

Karolina

Sala 2 piętro

18:05    
60 min

Push UP

Agata

Sala 1 piętro

       
18:15
60 min

Bachata Solo

Inez

Sala 2 piętro

60 min

ABS/ Płaski brzuch

Dawid

Sala parter

60 min

Zumba

Michał

Sala 2 piętro

60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.średni

Asia

Sala parter

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Jarek

Sala 2 piętro

   
60 min

Power Workout

Agata

Sala parter

60 min

Salsa Solo P3

Ewa

Sala 2 piętro

 
60 min

Sexy Moves p.średni

Ewa

Sala 1 piętro

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

Sala parter

 
60 min

Trening obwodowy

Agata

Sala 1 piętro

60 min

TBC

Agnieszka

Sala 2 piętro

60 min

Salsation

Iza

Sala 1 piętro

19:30
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

Sala parter

60 min

HIIT

Agata

Sala 1 piętro

60 min

Step & Shape

Agata

Sala 2 piętro

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

Sala parter

60 min

Sexy Moves p.początk

Marta

Sala 2 piętro

   
60 min

Trening obwodowy

Jarek

Sala 1 piętro

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

Sala parter

60 min

Taniec towarzyski & użytkowy P3

Michał

Sala 1 piętro

 
60 min

Trening obwodowy

Jarek

Sala 1 piętro

60 min

Zumba

Michał

Sala 2 piętro

60 min

Zumba

Michał

Sala 2 piętro

   
20:30  
60 min

Salsa Solo zaawans.

Ewa

Sala 1 piętro

         
20:45
60 min

Yoga

Maria

Sala parter

60 min

Stretching

Agata

Sala parter

         
← →