Kalendarz zajęć

Bez ważnego karnetu możesz dokonać dwie rezerwacje tygodniowo.

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 16 do 22-07-2018 »
Pn, 16-07-2018 08:45 - 09:45 Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch Agata
10:00 - 11:00 Trening obwodowy Agata
16:00 - 17:00 Trampolinki 6-12 lat Marta
17:00 - 18:00 JUMP 4 FIT Karolina
17:00 - 18:00 TBC Natalia
ZASTĘPSTWO
17:00 - 18:00 Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch Agata
18:00 - 19:00 Kettlebell p.średni Dominik
ZASTĘPSTWO
18:15 - 19:15 Bachata Solo P3 Magda
18:15 - 19:15 Strefa PUMP Agata
19:30 - 20:30 JUMP 4 FIT Agata
19:30 - 20:30 Trening obwodowy Dominik
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 Zumba Kamil
ZASTĘPSTWO
Wt, 17-07-2018 17:00 - 18:00 Body Shape Dawid
ZASTĘPSTWO
18:15 - 19:15 ABS/ Płaski brzuch Dawid
18:15 - 19:15 Runmageddon Agata
18:15 - 19:15 Salsa Solo zaawans. Kamil
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 HIIT/ Trening obwodowy Agata
19:30 - 20:30 JUMP 4 FIT Karolina
19:30 - 20:30 Zumba Kamil
20:45 - 21:45 Stretching Agata
Śr, 18-07-2018 10:00 - 11:00 ABS/ Push UP Agata
16:00 - 17:00 Cheerleaderki 5-7 lat Martyna
17:00 - 18:00 Strefa PUMP Natalia
ZASTĘPSTWO
17:00 - 18:00 Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch Agata
18:05 - 19:05 Push UP Agata
18:15 - 19:15 Bachata Styling Magda
18:15 - 19:15 Zumba Kamil
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 CROSS Funkcjonalny Tomek
19:30 - 20:30 Step & Shape Agata
19:30 - 20:30 Taniec Użytkowy P2 Magda & Marcin
20:30 - 21:30 Kettlebells p.OPEN Dominik
20:45 - 21:45 Taniec Użytkowy P1 Magda & Marcin
Cz, 19-07-2018 10:00 - 11:00 Brzuch/Uda/Pośladki Oliwia
11:15 - 12:15 Aktywne 9 miesięcy/ Fit Mama i Dziecko Oliwia
17:00 - 18:00 Turbo Spalanie Dominik
ZASTĘPSTWO
17:00 - 18:00 Zdrowy kręgosłup Agata
ZASTĘPSTWO
18:15 - 19:15 Sexy Moves p.średni Ewa
18:15 - 19:15 TBC Dominik
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 ABS/ Tabata Dominik
19:30 - 20:30 JUMP 4 FIT/ Obwód Karolina
20:30 - 21:30 Trening obwodowy Jarek
20:30 - 22:00 Warsztaty Yoga Anil
Pt, 20-07-2018 08:45 - 09:45 JUMP 4 FIT Agata
10:00 - 11:00 Strefa PUMP Agata
17:00 - 18:00 Aerobox Kamil
ZASTĘPSTWO
17:00 - 18:00 Ladies Twerk Karolina
18:15 - 19:15 Brzuch/Uda/Pośladki Jarek
18:15 - 19:15 JUMP 4 FIT Karolina
18:15 - 19:15 Salsa Solo P2 Kamil
19:30 - 20:30 Sexy Moves p.początk Marta
19:30 - 20:30 Trening obwodowy Jarek
19:30 - 20:30 Zumba Kamil
So, 21-07-2018 09:00 - 10:00 Zdrowy kręgosłup Natalia
ZASTĘPSTWO
10:00 - 11:00 Kettlebell p.początkujący Dominik
ZASTĘPSTWO
N, 22-07-2018 10:00 - 11:00 Trening obwodowy Agata, Jarek, Dominik, Agnieszka