Kalendarz zajęć

Bez ważnego karnetu możesz dokonać dwie rezerwacje tygodniowo.

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Pn, 15-10-2018 08:45 - 09:45 Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch Dominika
ZASTĘPSTWO
10:00 - 11:00 Trening obwodowy Jarek
ZASTĘPSTWO
16:00 - 17:00 Brzuch/Uda/Pośladki Monika
16:00 - 17:00 Trampolinki 6-12 lat Marta
17:00 - 18:00 JUMP 4 FIT/ Obwód Karolina
17:00 - 18:00 TBC Agnieszka
17:00 - 18:00 Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch Natalia
ZASTĘPSTWO
18:00 - 19:00 Kettlebell p.średni Dominik
ZASTĘPSTWO
18:15 - 19:15 Bachata Solo P3 Magda
18:15 - 19:15 Strefa PUMP Agnieszka
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 JUMP 4 FIT Karolina
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 Trening obwodowy Jarek
19:30 - 20:30 Zumba Michał
20:45 - 21:45 Yoga Maria
Wt, 16-10-2018 16:00 - 17:00 Gimnastyka Dominika
16:30 - 17:15 Mix taneczny 5-7 lat Marta
17:00 - 18:00 Body Shape Agnieszka
17:00 - 18:00 Hip hop 7-12 lat Roksana
17:15 - 18:15 Piloxing Kamil
18:15 - 19:15 ABS/ Płaski brzuch Dawid
18:15 - 19:15 Runmageddon Dominik
ZASTĘPSTWO
18:15 - 19:15 Salsa Solo zaawans. Ewa
19:30 - 20:30 HIIT/ Trening obwodowy Dawid S
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 JUMP 4 FIT Karolina
19:30 - 20:30 Zumba Kamil
20:45 - 21:45 Salsa Solo P3 Kamil
20:45 - 21:45 Stretching Dawid S
ZASTĘPSTWO
Śr, 17-10-2018 10:00 - 11:00 ABS/ Push UP Jarek
ZASTĘPSTWO
16:00 - 17:00 Cheerleaderki 5-7 lat Marta
17:00 - 18:00 Cheerleaderki 8-11 lat Marta
17:00 - 18:00 Smukłe Uda Monika
17:00 - 18:00 Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch Natalia
ZASTĘPSTWO
18:05 - 19:05 ABS/ Push UP Natalia
ZASTĘPSTWO
18:15 - 19:15 Bachata Ladies Magda
18:15 - 19:15 Zumba Michał
19:30 - 20:30 Bachata w Parach P1 Magda & Marcin
19:30 - 20:30 STEP Natalia
ZASTĘPSTWO
20:30 - 21:30 Kettlebells p.OPEN Dominik
20:45 - 21:45 Taniec towarzyski & użytkowy P1 Dominika/ Dawid
20:45 - 21:45 Taniec Użytkowy P3 Magda & Marcin
Cz, 18-10-2018 10:00 - 11:00 Brzuch/Uda/Pośladki Oliwia
11:15 - 12:15 Aktywne 9 miesięcy/ Fit Mama i Dziecko Oliwia
16:00 - 17:00 Akrobatyka 5-7 lat Kamil T
17:00 - 18:00 Akrobatyka 8-11 lat Kamil T
17:00 - 18:00 Turbo Spalanie Agnieszka
17:00 - 18:00 Zdrowy kręgosłup Dominika
18:15 - 19:15 Piloxing Kamil
18:15 - 19:15 Sexy Moves p.open Ewa
18:15 - 19:15 TBC Agnieszka
19:30 - 20:30 ABS/ Tabata Dominik
19:30 - 20:30 JUMP 4 FIT/ Obwód Zastępstwo
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:30 Salsa Solo P1 Kamil
20:30 - 21:30 Trening obwodowy Jarek
20:30 - 22:00 Warsztaty Yoga Anil
20:45 - 21:45 Zumba Kamil
Pt, 19-10-2018 08:45 - 09:45 JUMP 4 FIT Emilka
ZASTĘPSTWO
10:00 - 11:00 Strefa PUMP Emilka
ZASTĘPSTWO
16:00 - 17:00 Taniec Towarzyski 10-14 lat Dominika/ Dawid
17:00 - 18:00 Aerobox Agnieszka
17:00 - 18:00 Fitness STARTER Monika
17:00 - 18:00 Stretching Dawid
18:15 - 19:15 Brzuch/Uda/Pośladki Jarek
18:15 - 19:15 JUMP 4 FIT Monika
18:15 - 19:15 Smukłe Uda Dawid
19:30 - 20:30 Sexy Moves p.początk Marta
19:30 - 20:30 Trening obwodowy Jarek
19:30 - 20:30 Zumba Monika
So, 20-10-2018 09:00 - 10:00 Zdrowy kręgosłup Michał
10:00 - 11:00 Kettlebell p.początkujący Michał
10:00 - 11:00 Salsation Martyna
10:00 - 11:00 Sexy Moves p.początk Marta
11:00 - 12:00 Akrobatyka 8-11 lat Kamil T
12:00 - 13:00 Kettlebells 800 kcal Dawid F
N, 21-10-2018 10:00 - 11:00 Trening obwodowy Agata, Jarek, Dominik, Agnieszka