Kalendarz zajęć

Bez ważnego karnetu możesz dokonać dwie rezerwacje tygodniowo.

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:45
60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

     
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

3

   
09:00          
60 min

Zdrowy kręgosłup

Michał

2

 
10:00
60 min

Trening obwodowy

Agata

1

 
60 min

ABS/ Push UP

Agata

1

60 min

Fit Mama i Dziecko

Oliwia

3

60 min

Strefa PUMP

Agata

3

60 min

Bachata Solo P1

Adam

2

60 min

Trening obwodowy

Agata, Jarek, Dominik, Agnieszka

1

       
60 min

Kettlebell p.początkujący

Michał

1

 
11:00          
60 min

Strefa PUMP

Dawid

3

60 min

Salsa Solo P2

Kamil

2

11:15      
60 min

Aktywne 9 miesięcy

Oliwia

3

     
15:50      
60 min

Aktywni 60+

Maria

1

     
16:00
60 min

Trampolinki 6-12 lat

Marta

3

 
60 min

Cheerleaderki 5-7 lat

Martyna

1

60 min

Trampolinki 6-12 lat

Marta

3

     
 
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

3

 
50 min

Mix taneczny 5-7 lat

Natalia

2

16:30  
30 min

Mix taneczny 3-4 lata

Martyna

2

         
17:00
60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

60 min

Body Shape

Agnieszka

2

60 min

Cheerleaderki 8-11 lat

Martyna

1

60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.pocz

Kamil T

3

60 min

Aerobox

Agnieszka

1

   
60 min

TBC

Agnieszka

1

60 min

Hip hop 7-12 lat

Roksana

3

60 min

Strefa PUMP

Agnieszka

3

60 min

Turbo Spalanie

Agnieszka

1

60 min

Ladies Twerk

Karolina

3

60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

60 min

Salsa Solo P1

Kamil

1

60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

60 min

Zdrowy kręgosłup

Michał

2

60 min

Stretching

Dawid

2

18:00
60 min

Kettlebell p.średni

Michał

1

           
18:05    
60 min

Push UP

Agata

1

       
18:15
60 min

Bachata Solo P3

Magda

2

60 min

ABS/ Płaski brzuch

Dawid

2

60 min

Ladies Latin

Magda

3

60 min

Akrobatyka 8-11 lat p.średni

Kamil T

3

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Jarek

2

   
60 min

Strefa PUMP

Agata

3

60 min

Functional Step

Agata

3

60 min

Zumba

Michał

2

60 min

Sexy Moves p.średni

Ewa

1

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

 
60 min

Salsa Solo zaawans.

Ewa

1

 
60 min

TBC

Agnieszka

2

60 min

Salsa Solo P2

Kamil

1

19:30
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

3

60 min

HIIT/ Trening obwodowy

Agata

1

60 min

CROSS Funkcjonalny

Tomek

1

60 min

ABS/ Tabata

Dominik

1

60 min

Sexy Moves p.początk

Marta

3

   
60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

60 min

Step & Shape

Agata

3

60 min

JUMP 4 FIT/ Obwód

Karolina

3

60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

60 min

Zumba

Michał

2

60 min

Zumba

Kamil

2

60 min

Taniec Użytkowy P2

Magda & Marcin

2

60 min

Zumba

Ada

2

60 min

Zumba

Monika

2

ZASTĘPSTWO

20:30    
60 min

Kettlebells p.OPEN

Dominik

1

60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

     
 
90 min

Warsztaty Yoga

Anil

3

20:45
60 min

CROSS Funkcjonalny

Jarek

1

60 min

Kettlebells 800 kcal

Dawid

1

60 min

Taniec Użytkowy P1

Magda & Marcin

2

       
60 min

Yoga

Maria

2

60 min

Stretching

Agata

2

 
← →