Kalendarz zajęć

Bez ważnego karnetu możesz dokonać dwie rezerwacje tygodniowo.

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 16 do 22-07-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:45
60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

     
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

3

   
09:00          
60 min

Zdrowy kręgosłup

Natalia

2

ZASTĘPSTWO

 
10:00
60 min

Trening obwodowy

Agata

1

 
60 min

ABS/ Push UP

Agata

1

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Oliwia

3

60 min

Strefa PUMP

Agata

3

60 min

Kettlebell p.początkujący

Dominik

1

ZASTĘPSTWO

60 min

Trening obwodowy

Agata, Jarek, Dominik, Agnieszka

1

11:15      
60 min

Aktywne 9 miesięcy/ Fit Mama i Dziecko

Oliwia

3

     
16:00
60 min

Trampolinki 6-12 lat

Marta

3

 
60 min

Cheerleaderki 5-7 lat

Martyna

1

       
17:00
60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

60 min

Body Shape

Dawid

2

ZASTĘPSTWO

60 min

Strefa PUMP

Natalia

3

ZASTĘPSTWO

60 min

Turbo Spalanie

Dominik

1

ZASTĘPSTWO

60 min

Aerobox

Kamil

1

ZASTĘPSTWO

   
60 min

TBC

Natalia

1

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

60 min

Zdrowy kręgosłup

Agata

2

ZASTĘPSTWO

60 min

Ladies Twerk

Karolina

3

60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

     
18:00
60 min

Kettlebell p.średni

Dominik

1

ZASTĘPSTWO

           
18:05    
60 min

Push UP

Agata

1

       
18:15
60 min

Bachata Solo P3

Magda

2

60 min

ABS/ Płaski brzuch

Dawid

2

60 min

Bachata Styling

Magda

3

60 min

Sexy Moves p.średni

Ewa

1

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Jarek

2

   
60 min

Strefa PUMP

Agata

3

60 min

Runmageddon

Agata

3

60 min

Zumba

Kamil

2

ZASTĘPSTWO

60 min

TBC

Dominik

2

ZASTĘPSTWO

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

 
60 min

Salsa Solo zaawans.

Kamil

1

ZASTĘPSTWO

   
60 min

Salsa Solo P2

Kamil

1

19:30
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

3

60 min

HIIT/ Trening obwodowy

Agata

1

60 min

CROSS Funkcjonalny

Tomek

1

60 min

ABS/ Tabata

Dominik

1

60 min

Sexy Moves p.początk

Marta

3

   
60 min

Trening obwodowy

Dominik

1

ZASTĘPSTWO

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

60 min

Step & Shape

Agata

3

60 min

JUMP 4 FIT/ Obwód

Karolina

3

60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

60 min

Zumba

Kamil

2

ZASTĘPSTWO

60 min

Zumba

Kamil

2

60 min

Taniec Użytkowy P2

Magda & Marcin

2

 
60 min

Zumba

Kamil

2

20:30    
60 min

Kettlebells p.OPEN

Dominik

1

60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

     
 
90 min

Warsztaty Yoga

Anil

3

20:45  
60 min

Stretching

Agata

2

60 min

Taniec Użytkowy P1

Magda & Marcin

2

       
← →