Kalendarz zajęć

Bez ważnego karnetu możesz dokonać dwie rezerwacje tygodniowo.

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 03 do 09-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:45
60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

     
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

3

   
09:00          
60 min

Zdrowy kręgosłup

Michał

2

 
10:00
60 min

Trening obwodowy

Agata

1

 
60 min

ABS/ Push UP

Agata

1

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Oliwia

3

60 min

Strefa PUMP

Agata

3

60 min

Akrobatyka 5-7 lat

Kamil T

3

 
       
60 min

Kettlebell p.początkujący

Michał

1

11:00          
60 min

Akrobatyka 8-11 lat

Kamil T

3

 
11:15      
60 min

Aktywne 9 miesięcy/ Fit Mama i Dziecko

Oliwia

3

     
16:00
60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Monika

2

60 min

Gimnastyka

Dominika

3

60 min

Cheerleaderki 5-7 lat

Marta

3

60 min

Akrobatyka 5-7 lat

Kamil T

3

60 min

Taniec Towarzyski 10-14 lat

Dominika/ Dawid

2

   
60 min

Trampolinki 6-12 lat

Marta

3

   
60 min

Taniec Towarzyski 6-9 lat

Dominika/ Dawid

2

 
16:30  
45 min

Mix taneczny 5-7 lat

Marta

2

         
17:00
60 min

JUMP 4 FIT/ Obwód

Karolina

3

60 min

Body Shape

Agnieszka

3

60 min

Cheerleaderki 8-11 lat

Marta

3

60 min

Akrobatyka 8-11 lat

Kamil T

3

60 min

Aerobox

Agnieszka

1

   
60 min

TBC

Agnieszka

1

 
60 min

Smukłe Uda

Monika

1

60 min

Turbo Spalanie

Agnieszka

1

60 min

Fitness STARTER

Monika

3

60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

60 min

Zdrowy kręgosłup/ Płaski brzuch

Agata

2

60 min

Zdrowy kręgosłup

Dominika

2

60 min

Stretching

Dawid

2

17:15  
60 min

Hip hop 7-12 lat

Roksana

1

         
60 min

Piloxing

Kamil

2

18:00
60 min

Kettlebell p.średni

Michał

1

30 min

Mix taneczny 3-4 lata

Ewa

3

         
18:05    
60 min

ABS/ Push UP

Agata

1

       
18:15
60 min

Bachata Solo P3

Magda

2

60 min

ABS/ Płaski brzuch

Dawid

2

60 min

Bachata Ladies

Magda

3

60 min

Piloxing

Kamil

2

60 min

Brzuch/Uda/Pośladki

Jarek

1

   
60 min

Strefa PUMP

Agata

3

60 min

Runmageddon

Agata

1

60 min

Zumba

Michał

2

60 min

Sexy Moves p.open

Ewa

1

60 min

JUMP 4 FIT

Monika

3

     
60 min

TBC

Agnieszka

3

60 min

Step & Shape

Dawid

2

18:30  
60 min

Salsa Solo zaawans.

Ewa

3

         
19:30
60 min

JUMP 4 FIT

Agata

3

60 min

HIIT/ Trening obwodowy

Agata

1

60 min

Bachata w Parach P1

Magda & Marcin

2

60 min

ABS/ Tabata

Dominik

1

60 min

Sexy Moves p.początk

Marta

3

   
60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

60 min

JUMP 4 FIT

Karolina

3

60 min

Fitness STARTER

Monika

1

60 min

JUMP 4 FIT/ Obwód

Karolina

3

60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

60 min

Zumba

Michał

2

60 min

Zumba

Kamil

2

60 min

STEP

Agata

3

60 min

Salsa Solo P1

Kamil

2

60 min

Zumba

Monika

2

20:30    
60 min

Kettlebells p.OPEN

Dominik

1

60 min

Trening obwodowy

Jarek

1

     
 
90 min

Warsztaty Yoga

Anil

2

20:45
60 min

Salsation

Martyna

3

60 min

Salsa Solo P3

Kamil

3

60 min

Taniec towarzyski & użytkowy P1

Dominika/ Dawid

3

60 min

Zumba

Kamil

3

     
60 min

Yoga

Maria

2

60 min

Stretching

Agata

2

   
← →